המלצות ממטופלים

שני אני חייבת לך תודה עצומה! מי היה מאמין שיועצת שינה תגיע עם הבן שלה לייעוץ שינה?! הגעתי אלייך ואני זוכרת שאמרתי לך שהסנדלר הולך יחף..בזכות השאלות וההכוונה שלך הבנתי שכנראה שיש לו קושי בויסות החושי. אז אני שמחה לעדכן שבזכות התמצית שהכנת, והליווי שלך קודם כל החזרת לי את האמון בעצמי וגם שכבר 8 לילות שהוא ישן רצוף! ולמרות היציאה מהשגרה והחגים

יקירה, אני לא יודעת איך להסביר את מה שעובר עלינו... אושר? היום התקשרה אלי אמא נוספת והזמינה אותנו ליום הולדת!!! אני כל כך מתרגשת! אני רגילה להתחמק משיחות של אמהות, זה בדרך כלל תלונות על מה שקרה בגן ועל אלימות.

אני רוצה להגיד לך תודה על כל כך הרבה דברים.. אני מודה שכשהגעתי אלייך רציתי רק את התמצית. אבל אז הכרתי אותך וראיתי איזו מקצועית ונעימה את. נתת לי כך כך הרבה מידע, הסברים והצעות (וכמובן המייל ביום אחרי). אני מבינה עכשיו מה שאמרת.. זו לא רק התמצית- זה השילוב. מאז שהתחלתי ליישם הכל רגוע יותר ויש פחות התקפי זעם, וגם כשיש הם עוברים מהר.

הי שני, רציתי להגיד לך שזה פשוט גאוני שחלק מהטיפול גם אני קיבלתי ממך תמצית. זה פשוט מדהים איך למרות שאנחנו בחופשה אנחנו מסתדרים. אני מצליחה להגיב באיפןק והוא רגוע יותר, מקשיב לי. תודה רבה!